Bureaucrats, emailconfirmed
43,241
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| style="background-color:#ffffff;" | Q676 | | style="background-color:#ffffff;" | Q676 | ||
| style="background-color:#FFF;" | Ματθαίος Αντριώτης από Λιβύης | | style="background-color:#FFF;" | Ματθαίος Αντριώτης από Λιβύης | ||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-012.pdf | |||
|- | |||
| style="background-color:#ffffff;" | Q1625 | |||
| style="background-color:#FFF;" | Στέφανος ιερομόναχός τις | |||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-012.pdf | | style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-012.pdf | ||
|- | |- |