Bureaucrats, emailconfirmed
43,241
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 53: | Line 53: | ||
| style="background-color:#ffffff;" | Q676 | | style="background-color:#ffffff;" | Q676 | ||
| style="background-color:#FFF;" | Ματθαίος Αντριώτης από Λιβύης | | style="background-color:#FFF;" | Ματθαίος Αντριώτης από Λιβύης | ||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-012.pdf | |||
|- | |||
| style="background-color:#ffffff;" | Q1625 | |||
| style="background-color:#FFF;" | Στέφανος ιερομόναχός τις | |||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-012.pdf | | style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-012.pdf | ||
|- | |- | ||
Line 573: | Line 577: | ||
| style="background-color:#ffffff;" | Q145 | | style="background-color:#ffffff;" | Q145 | ||
| style="background-color:#FFF;" | Κωνσταντίνος Δράκος Σούτζος | | style="background-color:#FFF;" | Κωνσταντίνος Δράκος Σούτζος | ||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-132.pdf | |||
|- | |||
| style="background-color:#ffffff;" | Q1652 | |||
| style="background-color:#FFF;" | Μιχαλάκης | |||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-132.pdf | | style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-132.pdf | ||
|- | |- | ||
Line 597: | Line 605: | ||
| style="background-color:#ffffff;" | Q802 | | style="background-color:#ffffff;" | Q802 | ||
| style="background-color:#FFF;" | Δημήτριος Σκανάβης, Χίος | | style="background-color:#FFF;" | Δημήτριος Σκανάβης, Χίος | ||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07- | | style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-139.pdf | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#ffffff;" | Q803 | | style="background-color:#ffffff;" | Q803 | ||
Line 643: | Line 651: | ||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-147.pdf | | style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-147.pdf | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#ffffff;" | | | style="background-color:#ffffff;" | Q639 | ||
| style="background-color:#FFF;" | Αλέξανδρος Λαρσινός, διδάσκαλος | | style="background-color:#FFF;" | Αλέξανδρος Λαρσινός, διδάσκαλος | ||
| style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-147.pdf | | style="vertical-align:middle;" | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C07-147.pdf |