Bureaucrats, emailconfirmed
43,241
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
| Q499 | | Q499 | ||
| ο Καρβούρης έχει αδελφούς πεπαιδευμένους | |||
| https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C13-017.pdf | |||
|- | |||
| Q1061 | |||
| ο Καρβούρης έχει αδελφούς πεπαιδευμένους, ένας από τούτους εξελέχθη Ιατρός της Βασιλίσσης Γαλλιών | | ο Καρβούρης έχει αδελφούς πεπαιδευμένους, ένας από τούτους εξελέχθη Ιατρός της Βασιλίσσης Γαλλιών | ||
| https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C13-017.pdf | | https://lms.fu-berlin.de/bbcswebdav/orgs/PhilGeist_Neograezistik/EM/D-C13-017.pdf |